مقتدی الصدر خواستار توقف جنگ در کشورهای عربی شد

به گزارش اخبار روز دنیا، رهبر جریان صدر عراق با اشاره به شیوع بیماری کرونا، خواستار توقف جنگ در چند کشور عربی و وحدت آنان شد.

مقتدی الصدر خواستار توقف جنگ در کشورهای عربی شد

به گزارش گروه بین الملل اخبار روز دنیا، مقتدی الصدر رهبر جریان صدر عراق امروز در توییتی از کشورهای عربی خواست که به جای جنگ، وحدت پیشه کنند.

الصدر در توییتی نوشت، پیام نخستی که می توانیم از شیوع بیماری کرونا در یابیم این است که ای مسلمانان عرب، جنگ بس است. جنگ در سوریه، یمن، لیبی و دیگر کشورها بس است.

این سیاستمدار عراقی به کشورهای عربی مسلمان هشدار داد که تا زمان را از دست نداده اند، جنگ را تمام کنند. او نوشت، اگر به هم رحم کنید، خدا نیز به شما رحم خواهد کرد، اگر کار از کار نگذشته باشد و زمان پشیمانی فرا رسیده باشد.

طبق اعلام وزارت بهداشت عراق، دیروز چهارشنبه ابتلای سی نفر دیگر در عراق ثبت شد و مجموع شمار مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور به 346 و شمار فوتی ها به 29 نفر رسید.

تا به امروز بر اساس آمار زنده قرار گرفته روی سایت آماری ورلداُمتر، ویروس جدید کرونا که از سوی سازمان بهداشت جهانی در سطح همه گیری جهانی یا پاندمی قرار گرفت، تا کنون 471417 نفر را در سراسر جهان آلوده کرده و 21295 نفر را نیز به کام مرگ کشانده است.

ص

منبع: خبرگزاری فارس

به "مقتدی الصدر خواستار توقف جنگ در کشورهای عربی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقتدی الصدر خواستار توقف جنگ در کشورهای عربی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید