وزیر علوم شهادت سردار میرزا محمد سلگی را تسلیت گفت

به گزارش اخبار روز دنیا، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری شهادت سردار سرافراز حاج میرزا محمد سلگی را تسلیت گفت.

وزیر علوم شهادت سردار میرزا محمد سلگی را تسلیت گفت

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی اخبار روز دنیا به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، در پیامی شهادت سردار سرافراز حاج میرزا محمد سلگی را تسلیت گفت.

متن پیام غلامی به شرح زیر است:

شهادت، هنر مردان خداست. ایران ما، سرزمین نام هایی است که به کیمیای شهادت، جاودانه شده اند. جان های سخاوتمندی که صحنه آزادی را از نور غیرت و موسیقی ایثار، تابناک کرده اند.

شهادت سردار سرافراز جبهه های نبرد حق علیه باطل حاج میرزا محمد سلگی را به محضر رهبر معظم انقلاب، خانواده ایشان و همه دوستان و همرزمانشان تبریک و تسلیت عرض می کنم.

شهدا و جانبازان منبع و گنجینه لایزال از ارزشها و هزاران حادثه زیبای انسانی را در دل خود دارند، امروز ما مرهون فداکاری های آنها هستیم، میرزا محمد سلگی در زمان دفاع مقدس، یکی از فرماندهان بزرگ و مخلص جبهه های نبرد و پس از جنگ تحمیلی، مجاهدی خستگی ناپذیر در عرصه فرهنگی کشور بود.

این جانباز شهید همه عمر خود را با عشق به خدا و وطن سپری نمود. ایشان بامجاهدت مخلصانه و شجاعانه در میدان مبارزه و سال ها آرزوی شهادت در راه خدا، امروز به این آرزوی دیرینه و مقام والا دست یافت.

سردار سُلگی لحظه ای در مبارزه و مجاهده از پای ننشست. خداوند این شهید بزرگوار را با سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) محشور گرداند.

بی شک راه او ادامه خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری فارس

به "وزیر علوم شهادت سردار میرزا محمد سلگی را تسلیت گفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر علوم شهادت سردار میرزا محمد سلگی را تسلیت گفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید