کاپلو: در اسپانیا تنها رئال مادرید بابت شیوع کرونا متضرر نمی گردد، اگر جای مارتینس بودم در اینتر می ماندم

به گزارش اخبار روز دنیا، سرمربی پرافتخار دنیای فوتبال پیش بینی کرد 2 تیم مطرح اسپانیایی بابت شیوع ویروس کرونا دچار مشکل اقتصادی خواهند شد.

کاپلو: در اسپانیا تنها رئال مادرید بابت شیوع کرونا متضرر نمی گردد، اگر جای مارتینس بودم در اینتر می ماندم

به گزارش اخبار روز دنیا، فابیوکاپلو، سرمربی ایتالیایی مشهور سابق تیم های میلان و رئال مادرید پیش بینی کرد بارسلونا و اتلتیکو مادرید مسائل مالی زیادی را متحمل می شوند.

او در این باره گفت: به نظر من در اسپانیا از نظر مالی تنها تیمی که در پی شیوع ویروس کرونا نابود نمی گردد، رئال مادرید است. بارسلونا و اتلتیکو مادرید با مسائل زیادی روبرو خواهند شد.

کاپلو همچنین در خصوص علاقه بارسلونا به لائوتارو مارتینس، مهاجم آرژانتینی اینتر گفت:اگر به جای لائوتارو بودم در اینتر می ماندم زیرا او در بارسلونا نیمکت نشین خواهد شد. جابجایی فوتبال تغییرات زیادی دارد. رقم خرید بازیکنان بسیار زیاد و ملال آور شده بود و پس از این ویروس، رقم انتقالات منطقی تر می گردد. برای درست کردن این سیستم، مدیران عظیم و باهوش مورد احتیاج هستند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کاپلو: در اسپانیا تنها رئال مادرید بابت شیوع کرونا متضرر نمی گردد، اگر جای مارتینس بودم در اینتر می ماندم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاپلو: در اسپانیا تنها رئال مادرید بابت شیوع کرونا متضرر نمی گردد، اگر جای مارتینس بودم در اینتر می ماندم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید